Autel maxidas ds808 - tester diagnostyczny

Tester diagnostyczny Autel Maxidas ds808 to urządzenie o wysokim standardzie, posiadające szeroki zakres funkcji. Umożliwia ono m.in. kodowanie wtryskiwaczy i podzespołów, wykonywanie testów elementów wykonawczych oraz pełną obsługę filtra cząstek stałych DPF. Autel Maxidas ds808 przeznaczony jest także do programowania czujników TPMS, obsługi elektrycznego hamulca postojowego EPB i przeprowadzania resetów inspekcji serwisowych oraz olejowych. Ten nowoczesny tester diagnostyczny doskonale spełnia swoje zadania, jest prosty w obsłudze i wyróżnia się długą żywotnością. Dzięki temu cieszy się świetnymi opiniami użytkowników.

Autel maxidas ds808 - specyfikacja

Tester diagnostyczny Maxidas ds808 to wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny marki Autel. Wyposażony został w 7-calowy ekran dotykowy i solidną obudowę typu rugged, wyróżniającą się wysoką odpornością na uderzenia. Zapewnia on aktualizacje bazy danych pojazdów przy pomocy sieci WiFi. Umożliwia bezprzewodową komunikację dzięki specjalnej głowicy MiniVCI. Bazuje na otwartym systemie operacyjnym Android i pozwala na swobodnie korzystanie z przeglądarki internetowej. Ponadto tester diagnostyczny Maxidas ds808 posiada Slot SD. Zamawiając go, otrzymasz dodatkowo w zestawie wtyczkę OBD, ładowarkę, instrukcję i kabel USB.

Autel maxidas ds808 - cena

Firma TIP-TOPOL oferuje ten sprzęt w naprawdę konkurencyjnej cenie! Zamawiając tester Maxidas ds808 na stronie tego przedsiębiorstwa, możesz liczyć na szybką i bezpieczną wysyłkę. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o urządzeniu marki Autel, skontaktuj się z zespołem TIP-TOPOL. Specjaliści z pewnością odpowiedzą na Twoje pytania, podzielą się swoją wiedzą i przedstawią Ci szczegóły na temat testera Maxidas ds808.